Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu: Yurtlarda daha kaç tane ünlünün çocuğu var acaba?

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce hayatını birleştiren Metin Akpınar’ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

“MAHKEME ANNEMİ ORTAYA ÇIKARACAK”

Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık babasını hedef alan Duygu Nebioğlu, geçtiğimiz günlerde öz annesinden bahsettiği bir video yayınlayarak “Mücadeleme tam gaz devam edeceğim. Bu davanın kazananı zaten benim. Öz annem, kendi ortada olmasa da hiç problem değil; mahkeme onu da çıkartacak ortaya. Severek çıkmak istemedi, o zaman zorla çıkacak ortaya. Kadını da bir rahat bırakın ya. Var demek ki bir şeyler…” diye konuşmuştu.

“ANNEMİ HEDEF ALMADIM, ÇAĞRI YAPTIM”

Duygu Nebioğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Instagram sayfasından uzun bir yazı yayınlayan genç kadın, şu ifadeleri kullandı:

Beni doğuran kadın hedef tahtasına benzemiyor da, ancak o günlerden bugünlere, birilerini hedef göstererek geliniyor demek ki. Tabuları kırmak için öyle iki tır, kamyon okumanıza gerek yok; okuyanları da görüyoruz. İç sesiniz zaten kendi tabusuna yenik düşüyor ise hedefiniz en son kendiniz oluyorsunuz. Olay bu kadar basit! Ben annemi hedef almadım çağrı yaptım, ona ulaşmak benim gayemdir.

“RESMEN SOYKIRIM!”

“Sizler Yeşilçam’sınız, bizler karaçam miyiz? Hayır ben paralı bir dünyada yaşıyorum, derdim para oluyor da siz parasız dünyada mı yaşıyorsunuz? ‘Beni niye oraya almıyorsunuz’ derler adama. Yurtlarda kaç tane ünlü çocukları var acaba daha? Yurt dışındaki ‘aitsiz’ çocuklar daha kaç tane acaba? Bunlar gözden kaçan çocuklar. Sağlık muhabirleri ile kurulan doktor kanalları vasıtasıyla öğrenilen çocuk sayılarının kaç olduğunu biliyor musunuz acaba, resmen soykırım!”

20 yıldır araştırıyorum ben, siz sadece 20 dakika bakıp geçebilirsiniz, hayatınıza devam edersiniz. Kendinize de iyi bakın, lakin; 20 yılda neler kaybettim bir ben bilirdim, şimdi herkes bilsin ki kaybettiklerimin yerine mucizeler koyuyorum. Beni ve mucizelerimi 38 sayfanın içine gömemezsiniz. Zaman geri akmıyor diyorlar ya, ancak zaman ileri de akmamış, bu yüzden anlatmadıklarına hep birlikte geri gidiyoruz. Zaten daha fazla sinirlendirirlerse beni, yakında 10 partlık video gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x